Zespół

Zespół pracujący w naszej firmie, to wysoko wykwalifikowani praktycy z pasją!

Dzięki naszym specjalistom, ich zaangażowaniu, umiejętności powiązania wiedzy teoretycznej z praktyczną oraz posiadanej interdyscyplinarności (tj. znajomości różnych dziedzin elektroenergetyki), możliwe jest prezentowanie kreatywnych i jak najlepszych rozwiązań/rekomendacji dla klientów.

Trzonem zespołu i założycielem firmy Technical Management jest Tomasz Karwat – wiodący audytor i ceniony ekspert na rynku usług technicznych. Posiada uprawnienia specjalisty BHP i audytora wewnętrznego BHP. Działa także jako biegły sądowy z zakresu BHP oraz ELEKTROMOBILNOŚCI.

Jest certyfikowanym wykładowcą SEP i Rzeczoznawcą Izby Rzeczoznawców SEP oraz Rzeczoznawcą NOT. Występuje również jako biegły sądowy ad hoc. Pracuje jako ekspert firm ubezpieczeniowych w zakresie likwidacji szkód majątkowych, między innymi dla takich firm jak: PZU, Aviva, Warta czy Hestia.

Posiada wszechstronne wykształcenie, głównie w zakresie elektroenergetyki, ale także w obszarze zarządzania przedsiębiorstwem, co pozwala mu na tworzenie analiz finansowych dla projektów inwestycyjnych. W czerwcu 2014 ukończył z wyróżnieniem program Executive MBA w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Praktykuje pomiary elektroenergetyczne od ok. 20 lat, jednocześnie prowadząc szereg szkoleń z tego zakresu. Od lipca 2014 pełni funkcję redaktora merytorycznego w wydawnictwie Wiedza i Praktyka. Coraz większą popularność zyskują prowadzone przez niego szkolenia dotyczące OZE, a szczególnie ELEKTROMOBILNOŚCI.

Tomasz Karwat podczas swojej wieloletniej pracy zawodowej opracował ok. 400 różnych prac eksperckich z zakresu elektroenergetyki, w tym instrukcje eksploatacji dla firm z rozmaitych branż. Ugruntowana wiedza techniczna oraz znajomość prawa i ekonomii, pozwoliły mu na zdobycie doświadczenia w realizowaniu audytów instalacji elektroenergetycznych. Tomasz Karwat może się także poszczycić unikalnymi kwalifikacjami w zakresie optymalizacji zużycia energii, które z sukcesem wykorzystywał podczas współpracy z wieloma czołowymi polskimi i zagranicznymi firmami. Jako jeden z niewielu ekspertów w Polsce, posiada certyfikat ITC Termography, dzięki któremu może wykonywać pomiary termowizyjne na całym świecie.